Kim jesteśmy i dlaczego warto z nami
współpracować?

Programujemy. Projektujemy. Pozycjonujemy i serwisujemy strony internetowe. Stawiamy przede wszystkim na skuteczną komunikację, uważnie słuchamy, dlatego nasze projekty współtworzymy z klientami. Działamy lokalnie na terenie Polski oraz pracujemy globalnie.Wyróżnia nas zgrany zespół, wysokospecjalistyczny sprzęt, wiedza poparta świadectwem kwalifikacji wspierana przez kreatywne umysły. Stale przyświeca nam innowacyjność a rozwój osobisty to nasze drugie imię. Każdy dzień stawia przed nami nowe wyzwania. Każdego dnia bazując na kilkuletnim doświadczeniu pracujemy na sukces naszych klientów.W naszej pracy dokładamy wszelkich starań, by zadowolić rzeszę nawet najbardziej wymagających klientów. Szybką i sprawną realizację projektów oraz właściwe serwisowanie i utrzymanie witryn umożliwia nam niezawodny sprzęt, który oferuje szerokie spektrum możliwości. Zdajemy sobie sprawę jak istotna jest terminowość i przejrzystość w działaniu. Chcesz mieć stronę internetową, która pokazuje indywidualność marki? Skontaktuj się z nami i zaufaj naszym specjalistom!

Loading...

Bat in Web zrealizowało moją wizję strony internetowej i jestem bardzo zadowolony z uzyskanych wspólnie efektów, współpraca przebiegała bez zarzutów, a oferta cenowa bardzo konkurencyjna. Kompleksowo, szybko, solidnie.

Wysocki fizjoterapia

Współpraca z Bat in Web przebiegła bardzo sprawnie. Wszystkie rzeczy które chcieliśmy zostały wykonane, nie było rzeczy których nie da się zrobić. Bardzo dobra organizacja pracy. Obsługa serwisu po utworzeniu domeny www również na wysokim poziomie, wiemy że nasza strona jest bezpieczna, posiada zawsze aktualny backup. Zostajemy w stałej współpracy i pewno wrócimy po kolejne projekty.

MJZ Studio

Polecamy usługi wykonywane przez firmę Bat in Web, dotyczące modernizacji stron internetowych. Jakość wykonywanych prac jest wysoka. Komunikacja w trakcie współpracy była bardzo dobra.

Solar Technics Sp. z o. o. - Sp. k.

Serdecznie polecam firmę Bat in Web. Jej właściciel, Maciej Szałkowski reprezentuje wszystkie najlepsze cechy osoby mającej talent do pracy z klientem. Jego profesjonalne podejście do rozwiązywania problemów i pasja do ciągłych ulepszeń, sprawiła że współpraca z nim była prawdziwie twórcza i przyjemna. Jego cierpliwość pozwoliła mi stworzyć dokładnie to, co chciałem - stronę estetycznie elegancką i technicznie wyrafinowaną, nowoczesną i zgodną z najnowszymi trendami stron www.

Jarosław Sołtan

© Copyrights Bat in Web Maciej Szałkowski All rights reserved. 2018-2022